Paskelbta

Tinkamiausias dėklas vaikui cukrinio diabeto priemonėms laikyti. Kaip jį išsirinkti?

izoterminiai-deklai-elite-bags-robot-circus-2-murka.lt

Diagnozė cukrinis diabetas vaikui neretai tampa labai jį varginančiu dalyku. Vaikas ne tik turi dažnai patirti skausmą ir diskomfortą, jam draudžiamas ar ribojamas tam tikras maistas, o kartais ir tam tikri užsiėmimai ir veikla, bet taip pat vaikas dar ir įpareigojamas nuolat prižiūrėti diabetą ir rūpintis, kad jo diabeto priežiūrai reikalingos priemonės visada būtų lengvai ir greitai randamos. O jei tų priemonių laikymui naudojamas vaikui nepatogus ir nepatinkantis dėklas ar dar koks nors kitas daiktas, cukrinis diabetas vaikui gali tapti dar didesne našta.

Nors mūsų berniukui dar tik 4-eri metai, jis jau turi savo tvirtą nuomonę ir pats priima sprendimus, aišku, dažnai su mūsų pagalba 🙂 Savo nuomonę jis pareiškė ir kai rinkomės dėklus, kuriuose būtų laikomos jo cukrinio diabeto priemonės. Prisipažinsime, nuo diagnozės pradžios per beveik metus laiko pakeistas ir išbandytas ne vienas dėklas, kol galiausiai pavyko atrasti tokius, kurie ne tik patiktų mūsų berniukui, bet ir tenkintų mūsų poreikius. Dabar mūsų berniuko diabeto priežiūros priemonėms laikyti paskirti net keli dėklai.

Taigi, norėdami išrinkti savo vaikui tinkamiausią dėklą, kur bus laikomos cukrinio diabeto priemonės, pirma, turėtumėte pasikalbėti su vaiku ir sužinoti jo pageidavimus. Ir, antra, atsižvelgti į jo nuomonę bei leisti jam pačiam priimti sprendimus. Todėl prieš renkantis dėklą rekomenduojame kartu su vaiku išsiaiškinti šiuos pagrindinius dalykus:

♥ Kokioms diabeto priežiūros priemonėms būtų skirtas dėklas? Ar dėkle būtų laikomas insulinas, gliukagonas ir kiti vaistai? Ar taip pat būtų laikomas gliukomatis, adatėlės, gliukozė bei kitos, jūsų abiejų nuomone, reikalingos cukrinio diabeto priemonės?

♥ Kaip būtų naudojamas dėklas? Ar jis būtų laikomas namie, ar vaikas neštųsi į mokyklą ar darželį? O gal tai būtų dėklas, kurį naudosite jūs patys, išvykdami į kelionę ar tiesiog išeidami iš namų?

♥ Kokio dizaino dėklas vaikui būtų mieliausias? Galbūt jūsų vaikas mėgsta išsiskirti ir norėtų, kad dėklas būtų ryškus, atkreipiantis dėmesį? O galbūt jūsų vaikas, priešingai, norėtų, kad dėklas būtų neutralus ir per daug į akis nekrentantis?

Kai kartu su savo vaiku išsiaiškinsite visus jo norus ir poreikius, išsirinkti tinkamiausią dėklą, kuriame bus laikomos cukrinio diabeto priemonės, bus tikrai nesudėtinga užduotis. O ir mes, pasikliaudami mūsų asmenine patirtimi ir gamintojų rekomendacijomis, pasistengsime padėti jums rasti tinkamiausią dėklą diabeto priežiūros priemonėms laikyti.

ŠALTKREPŠIS, IZOTERMINIS DĖKLAS, TERMO KREPŠYS

Jei jūsų vaikui nuolat reikalingas insulino injektorius (penas), tinkamiausias būtų šaltkrepšis, izoterminis dėklas ir termo krepšys, kurie padeda kuo ilgiau išlaikyti pastovią vėsią temperatūrą.

Patiems mažiausiems vaikams – izoterminis dėklas su spalvingais piešinėliais Elite Bags Dia`s Circus ir Elite Bags Dia`s Robot.

Didesniems vaikams ir paaugliams – vienspalvis termo dėklas Elite Bags Diabetic`s Grey, Elite Bags Diabetic`s Violet, Elite Bags Diabetic`s Blue ir šaltkrepšis Elite Bags Dia`s Bitono

ir ryškesnių spalvų šaltkrepšis Elite Bags Dia`s Green, Elite Bags Dia`s Black ir Elite Bags Dia`s Silver.

Visi Elite Bags Diabetic`s ir Dia`s šaltkrepšiai ir dėklai turi po du skyrelius, kurių pagalba lengviau laikomos ir atrandamos cukrinio diabeto priemonės. Priekiniame skyrelyje puikiai tilps gliukomatis su jo priedais, insulino injektoriaus (peno) adatėlės, gliukozė ir kitos priemonės diabeto priežiūrai. O galiniame skyrelyje, kurio viduje izoterminis pamušalas, – insulino injektorius (penas) ar net keli injektoriai, gliukagonas ir kiti vaistai.

Elite Bags Insulin`s Grey Green, Elite Bags Insulin`s Indie, Elite Bags Insulin`s Flowers ir Elite Bags Insulin`s Bitonotermo dėkliukas, sukurtas laikyti insulino injektoriams. Patogus ir kompaktiškas, į kurį telpa netgi 2 insulino injektoriai (penai).

Kelionėms ir atostogoms sukurti ypač talpūs termo krepšiai – Elite Bags Fit`s ir Elite Bags Fit`s Evo.

Į šiuos krepšius telpa ne tik įvairios diabeto priežiūros priemonės, insulino injektoriai (penai), gliukagonasgliukozė, bet ir smulkūs asmeniniai daiktai, telefonas, raktai. Šie dėklai turi prisegamą reguliuojamo ilgio diržą, todėl gali būti nešiojami ant peties, o termo krepšys Elite Bags Fit`s Evo gali būti tvirtinamas ir ant kelnių diržo.

DĖKLAI IR KREPŠIAI

Tais atvejais, kai vaikui insulinas nereikalingas nuolatos arba iš viso nėra reikalingas, puikus pasirinkimas ir įprastas, ne izoterminis, dėklas ir krepšys. Tokie dėklai labai gerai tarnauja ir tada, kai nuolat reikalingos įvairios diabeto priežiūros priemonės. Arba tais atvejais, kai vaikas naudoja insulino pompą ir su savimi jam reikia turėti atsarginių insulino pompos keičiamų dalių. Arba tada, kai … sąrašą galite tęsti patys 🙂

Gerai nuotaikai sukurti – krepšys Blue Smileys, Pink Smileys ir Yellow Smileys bei Navy Stars.

Šie krepšiai yra ypač erdvūs ir talpūs. Jie labai tinkami tais atvejais, kai reikalingas insulinas ir jo atsargos, nes į šiuos dėklus puikia telpa ir termo dėkliukas Elite bags Insulin`s.

Kompaktiškas ir funkcionalus dėklas Deep Blue, Burgundy, Flamingo, Feathers ir Flowers.

Dėklai, kurie neužima daug vietos, bet į juos gali tilpti pačios svarbiausios cukrinio diabeto priemonės – gliukomatis ir jo priedai, gliukozė ir kitos, jūsų abiejų su vaiku nuomone, reikalingos diabeto priežiūros priemonės. Taip pat į juos telpa ir insulino injektorius (penas) bei gliukagonas. Tik nepamirškite, kad esant karštiems orams ar dideliems temperatūrų svyravimams tinkamiausia vieta laikyti insuliną ir gliukagoną – šaltkrepšis, termo dėklas ir krepšysizoterminis dėklas.

O kaip laikomos jūsų vaiko cukrinio diabeto priemonės? Pasidalinkite su mumis 🙂

Dalintis:

1 komentaras<!--Tinkamiausias dėklas vaikui cukrinio diabeto priemonėms laikyti. Kaip jį išsirinkti?-->

  1. It’s going to be end of mine day, however before finish I am reading this fantastic article to improve my know-how.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *