Paskelbta

Dovanų idėjos cukrinukui

Dovanu-idejos-cukrinukui-murka.lt

Artėjant gražiausioms metų šventėms vis dažniau imame dairytis dovanų. Nesvarbu, ruošiamės jas dovanoti mažiems ar dideliems, bet visada stengiamės įteikti ką nors ypatingo. Kartais gali kilti sunkumų ieškant dovanos šeimos nariui ar draugui, sergančiam cukriniu diabetu, todėl nusprendėme jums padėti ir į vieną vietą sudėti dovanų idėjas cukrinukui. Tikimės, kad mūsų idėjos jums labai pagelbės šventinių dovanų paieškose!

Cukrinukas beveik kasdien susiduria su kokiais nors cukrinio diabeto sukeliamais iššūkiais. Todėl Pakabukas raktams Stipresni Už Diabetą (1) gali tapti stiprybės suteikiančia priemone, kai užplūsta ne pačios geriausios mintys. Šis ir kiti aksesuarai su įkvepiančiais žodžiais, kuriuos sukūrėme mes MURKA – Prisijaukink Diabetą šeima, paskatinti mūsų mažojo cukrinuko, taip pat gali būti puiki dovana ir diabetu sergančiojo šeimos nariui ir draugui.

Graviruota apyrankė (2) ir Draugystės apyrankė (3) – aksesuarai, atliekantys svarbią funkciją cukrinuko gyvenime. Nors apyrankės atrodo kaip įprasti papuošalai, bet atsitikus nenumatytiems dalykams gali apsaugoti, pranešdamos apie 1 tipo cukrinį diabetą. Daugiau modelių ir spalvų apyrankių, informuojančių apie 1 ir 2 tipo cukrinį diabetą, vaikams ir suaugusiems, rasite čia!

Lipdukas Freestyle Libre sensoriui (4) ir skaitytuvui (5) bei Minimed 640G insulino pompai (6) – puikus būdas atnaujinti ir papuošti cukrinuko prietaisus. Kiekvieną dieną naudojami prietaisai apsitrina, apsibraižo ir kitaip nusidėvi, todėl lipdukai ne tik padės paslėpti naudojimo žymes ir ilgiau išlaikyti naujus prietaisus, bet dar ir praskaidrins šių prietaisų naudotojų nuotaiką. Dar daugiau įvairių lipdukų rasite čia ir čia!

Susipažinkite su Meškučiu Džeriu (7)! Nuostabus žaislas, kuris gali tapti geriausiu mažojo cukrinuko draugu, nes meškutis taip pat serga 1 tipo cukriniu diabetu. Be to, šis žaislas yra ir puiki edukacinė priemonė, kurios pagalba lengvai ir paprastai suteikiama vaikui svarbiausių žinių apie 1 tipo cukrinį diabetą ir jo priežiūrą. Naudojant nemokamą mobiliąją programėlę galima matuoti meškučio cukraus kiekį kraujyje, suleisti jam insulino ir atlikti dar visokių kitų dalykų, kuriuos kiekvieną dieną daro cukrinukas.

Turbūt nesuklysime sakydami, kad Pimpačkiukai ir jų išraiškingi veidukai visada prajuokins. O rankų darbo Freestyle Libre skaitytuvo dėklas (8) ne tik apsaugos skaitytuvą ir neleis jam pasimesti tarp kitų cukrinuko daiktų, bet taip pat jį padrąsins savo skaitytuvu naudotis ir viešumoje.

Gyvenime su 1 tipo cukriniu diabetu insulino pompa dažnai tampa vienu iš pagrindinių cukrinuko prietaisų. Insulino pompa visada būna prijungta prie cukrinuko kūno, todėl svarbu, kad ji ne tik nuolat gerai veiktų, bet ir netrukdytų judėti, miegoti ir užsiimti įvairiausia veikla. Taigi insulino pompos naudotojui mažajam cukrinukui turėtų labai patikti ryškus ir linksmas rankų darbo insulino pompos diržas / maišelis Spiderman (9) ir kiti insulino pompos diržai / maišeliai su vaikų mylimais herojais. Pirmyn, mūsų mažieji herojai!

Cukrinukai visada su savimi turi turėti nemažą kiekį įvairiausių dalykų: ir gliukomatį cukrui kraujyje pamatuoti, ir dezinfekcinių servetėlių kraujo lašeliui nuvalyti, ir gliukozės ar saldainiukų žemam cukrui pakelti, ir dar visokių kitų daiktų, be kurių jie sunkiai išsiverstų kasdieniniame gyvenime su diabetu. Todėl patogus dėklas Flowers (10) – vienas geriausių būdų visus reikalingiausius dalykus turėti vienoje vietoje ir greitai surasti tai, ko labiausiai reikia. P.S. šis ir kiti dėklai gali puikiai tarnauti ir kaip krepšeliai grožio priemonėms ar kitiems daiktams laikyti.

Labai dažnai cukriniu diabetu sergantieji privalo nuolat su savimi turėti ir insulino atsargų. Tam labiausiai tinkami specialūs dėklai – Medpac Large (11), Elite Bags Diabetic`s Violet (12) ir kiti šaltkrepšiai ir termo dėklai, galintys savo viduje išlaikyti vaistams reikalingą pastovią vėsią temperatūrą. Įvairių modelių, spalvų ir dydžių dėklai – įvairiausiems mažų ir didelių cukrinukų poreikiams užtikrinti. O kaip išrinkti būtent tą dėklą cukrinukui, mūsų pačių asmenine patirtimi ir patarimais dalinamės tinklaraščio įraše „Kaip savo vaikui išrinkti tinkamiausią dėklą diabeto priežiūros daiktams laikyti“.

Šiltų ir prasmingų švenčių 🙂

Dalintis:
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *