Paskelbta

Drabužiai su integruotomis kišenėmis insulino pompų naudotojams

Drabužiai su specialiomis integruotomis kišenėmis – patogiam ir saugiam insulino pompos nešiojimui, cukrinio diabeto priemonių ir kitų reikalingų asmeninių daiktų laikymui. Šiuos ypatingus drabužius sukūrė 1 tipo cukriniu diabetu serganti Anna, kuri ieškojo būdų kaip kasdien patogiai ir saugiai nešioti insulino pompą. Kviečiame susipažinti su Anna ir sužinoti insulino drabužių sukūrimo istoriją čia annaps.se.

Šių drabužių kišenės pritaikytos įvairiausiems insulino pompų modeliams – Medtronic, Accu-chek, Dana. Į šių drabužių kišenes taip pat galima dėti ir kitas cukrinio diabeto priemones, prietaisus, asmeninius daiktus ir mobilųjį telefoną. Kišenės į drabužius integruotos taip, kad insulino pompa ir kiti daiktai neiškristų bei netrukdytų judėti, sportuoti, miegoti ir užsiimti bet kokia kita veikla.

Moteriški, vyriški ir vaikiški marškinėliai, moteriškos kelnaitės ir vyriškos trumpikės, vaikiškos apatinės kelnaitės / trumpikės, moteriška sportinė liemenėlė – visi drabužiai pagaminti iš natūralių ir kūnui malonių medžiagų, todėl jie tinkami kasdienai, miegui ir sportui.

Drabužius testavę suaugę ir vaikai apie juos atsiliepė vien teigiamai ir sakė, kad šie drabužiai jiems labai pagerino miegą, suteikė daugiau laisvės judėti ir saugumo jausmą. Vilkėdami insulino pompos drabužiais jie netgi pamiršdavo, kad su savimi turi insulino pompą!

Marškinėliai

insulino pompos drabuziai marskineliai su kisenemis murka.lt

Visų modelių marškinėliai turi po dvi kišenes, kurios integruotos vertikaliai abiejuose šonuose. Iš išorės kišenės uždaromos medžiaginiu „dangteliu“, o jų viduje yra anga, per kurią į kišenę įdedama insulino pompa, ir speciali įpjova, skirta insulino pompos kateteriui ištraukti. Net ir darant kūlversčius nei vienas kišenėje esantis daiktas ar insulino pompa neiškris!

Kelnaitės ir trumpikės

insulino pompos drabuziai kelnaites su kisenemis murka.lt

Visi kelnaičių ir trumpikių modeliai turi po vieną kišenę, kuri yra integruota horizontaliai priekyje dešinėje pusėje. Kišenė lengvai atsidaro ir užsidaro užspaudimu, o kišenės vidinėje pusėje yra anga, per kurią į kišenę įdedama insulino pompa neatjungus jos nuo kūno. Insulino pompos kateteris, išeinantis pro angą, lieka paslėptas po apatiniais. Puikus pasirinkimas, kai norisi, kad insulino pompa taptų nematoma!

Insulino pompos nenaudojate?

insulino pompos drabuziai marskineliai 2 murka.lt

Nors drabužiai insulino pompai sukurti cukriniu diabetu sergantiesiems, bet jie pasižymi universalumu ir plačiu jų panaudojimu.

Dėl ypatingos kišenių sandaros ir vietų, kur jos yra integruotos, šie drabužiai taip pat tinkami vilkėti kaip sportinė ir laisvalaikio apranga. Aktyviomis veiklomis užsiimantys ir sportuojantys bus visada užtikrinti, kad tiek mobilusis telefonas, tiek kiti asmeniniai daiktai saugiai gulės kišenėse ir netrukdys judėti, o prireikus juos bus galima pasiekti greitai ir lengvai!

 

Kviečiame atrasti drabužius su integruotomis kišenėmis ir įsigyti jums patinkančius modelius. Visus mūsų el. parduotuvėje esančius insulino pompos drabužius rasite Insulino pompos drabužiai „AnnaPS“. O jei ko nors nerastumėte ar norėtumėte papildomai sužinoti apie drabužius su integruotomis kišenėmis – nedvejokite ir susisiekite su mumis, mielai padėsime!

Dalintis:
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *