El. parduotuvės MURKA įkūrimas siejasi su mūsų berniuku, kuriam nesulaukusiam net 4-rių metukų diagnozuojamas 1 tipo cukrinis diabetas.

Nuo pirmosios diagnozės dienos cukrinis diabetas tampa ne tik šio berniuko, bet ir kitų, jį supančių, žmonių gyvenimo dalimi, neretai nemalonia ir varginančia. Berniukas susiduria su įvairiausiais cukrinio diabeto iššūkiais – pradedant nuolatine cukrinio diabeto priežiūra ir kontrole, baigiant diabeto netikėtumais ir sunkumais. Tačiau berniuko stiprybė ir niekur nedingstanti šypsena jam padeda po truputį prisijaukinti diabetą, o mus įkvepia darbams. Todėl el. parduotuvėje MURKA – mūsų išieškotos ir pačių išbandytos cukrinio diabeto priemonės ir kiti dalykai, kurie gali palengvinti gyvenimą su cukriniu diabetu.

Mūsų el. parduotuvėje MURKA – įvairios cukrinio diabeto priemonės, kurios gali būti skirtos cukrinio diabeto gydymui, kontrolei ir priežiūrai:

šaltkrepšiai ir termo dėklai insulinui ir vaistams,
įvairūs dėklai ir krepšiai diabeto ir kitoms priemonėms,
insulino pompos diržai – maišeliai, drabužiai insulino pompoms, kurie gali būti nešiojai ir kaip sportiniai ar laisvalaikio drabužiai,
cukrinio diabeto identifikavimo apyrankės,
gliukozė hipoglikemijos prevencijai ir gydymui,
kojinės diabetikams,
kineziologiniai teipai, lipnūs elastiniai tvarsčiai, reabilitacijai ir nuolatinių gliukozės jutiklių (sensorių) apsaugai,
dezinfekcinės servetėlės,
šaldantys paketai šaltkrepšiams ir gydymui šalčiu,
lipdukai FreeStyle Libre skaitytuvams ir sensoriams, lipdukai Medtronic insulino pompoms, skirti apsaugoti nuo išorės poveikio ir papuošti,
diabeto edukaciniai žaislai, kurie gali padėti lengviau suprasti, kas yra cukrinis diabetas,
bei kitos cukrinio diabeto priemonės, kurių asortimentą nuolat atnaujiname.

Mes bendradarbiaujame su visame pasaulyje gerai žinomais medicininės įrangos ir priemonių, o tarp jų ir cukrinio diabeto priemonių, gamintojais ir prekių ženklais, todėl el. parduotuvėje MURKA parduodamos cukrinio diabeto priemonės pasižymi geriausia kokybe:

Elite Bags (Ispanija), AnnaPS (Švedija), Pimp Your Pump ir Medpac (Didžioji Britanija), Jerry the Bear (Jungtinės Amerikos Valstijos), Nasara (Pietų Korėja), Medicata (Lietuva).

Mūsų atradimais ir įkvėpimais, berniuko gyvenimo su 1 tipo cukriniu diabetu istorijomis ir viskuo, kas tik gali padėti prisijaukinti diabetą, taip pat dalijamės mūsų Facebook, Instagram ir Pinterest.

Prisijunkite prie mūsų ir pabandykime prisijaukinti diabetą kartu ❤