DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

AR REIKIA SUSIKURTI ASMENINĘ PASKYRĄ EL. PARDUOTUVĖJE MURKA?

Įsigyjant prekes mūsų parduotuvėje, nėra būtina susikurti asmeninę paskyrą. Tačiau asmeninė paskyra yra sukurta būtent jūsų patogumui – čia galite peržiūrėti ir redaguoti savo kontaktinius duomenis, apžvelgti užsakymus, jų istoriją ir kitas detales. Todėl pirmą kartą įsigyjant prekes mūsų el. parduotuvėje, prieš pateikiant užsakymą patariame užsiregistruoti ir susikurti savo asmeninę paskyrą. Vėliau jums to daryti nereikės, užteks tik prisijungti į savo asmeninę paskyrą.

KOKIE APMOKĖJIMO BŪDAI?

1. Paysera:
Norėdami apmokėti už prekes per mokėjimų sistemą Paysera, išsirinkę pageidaujamas prekes ir įsidėję jas į krepšelį bei pateikę savo kontaktinius duomenis, apmokėjimo būdą pasirinkite el. bankininkystė PaySera. Iš mūsų el. parduotuvės būsite nukreipti į Paysera mokėjimų sistemą su informacija apie sumą, kurią reikia apmokėti. Prisijunkite prie savo Paysera mokėjimų sistemos, kurioje jau bus suformuota atitinkama suma už pasirinktas prekes. Patvirtinus mokėjimą Paysera sistemoje, puslapis bus uždarytas ir jūs sugrįšite į mūsų el. parduotuvę su sėkmingo mokėjimo patvirtinimu.

2. Banko pavedimas:
Norėdami apmokėti už prekes banko pavedimu, galite atlikti įprastą pinigų pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prekių krepšelyje prie atsiskaitymo būdų rinkitės bankinį pavedimą. Atlikdami pavedimą, kaip mokėjimo paskirtį nurodykite užsakymo numerį. Primename, jog jūsų bankas papildomai taikys savo nustatytus įkainius už pavedimą.
Gavėjas: MB „Gaumedus“
Banko sąskaita: LT453500010004443084
Banko pavadinimas: UAB „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis: Užsakymas nr. xxx

KOKIE PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS?

1. LP Express paštomatas:
Pristatymas Lietuvoje per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo gavimo dienos, kaina – 3,30 EUR.

2. LP Express ir Venipak kurjeriai:
Pristatymas Lietuvoje per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo gavimo dienos, kaina – 4,50 EUR.

3. MURKA.LT namai:
Prekių atsiėmimas darbo dienomis 10.00-18.00 per 1-3 d.d. MURKA.LT namuose, adresu Medaus g. 7, Ginduliai, Klaipėdos raj., LT-91276.

4. Lietuvos paštas:
Pristatymas ne Lietuvoje per Lietuvos paštas nurodytus laikotarpius nuo apmokėjimo gavimo dienos, kaina Europoje – 15,00 Eur, kaina pasaulyje – 19,00 Eur.

IŠANKSTINIŲ UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS
Prekės, įsigytos pagal išankstinį užsakymą, pristatomos per 10-15 d.d. nuo apmokėjimo gavimo dienos, pagal jūsų pasirinktą pristatymo būdą. Jeigu dėl nenumatytų priežasčių nespėtume pristatyti per nurodytą terminą, susisieksime su jumis asmeniškai.

AR GALIMA KEISTI / GRĄŽINTI PREKES?

Taip, prekes galima ir keisti, ir grąžinti, tik turite laikytis šių nurodymų:
1. Pakeisti/grąžinti prekę galite per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos.
2. Norėdami pakeisti/grąžinti prekę, informuokite apie tai el.paštu „info@murka.lt“. Jums bus atsiųsta prekės keitimo – grąžinimo forma, kurią turėsite užpildyti ir pateikti kartu su keičiama/grąžinama preke.
3. Keičiama/grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė ir pan.), tos pačios komplektacijos, kokią gavote.
4. Jei norite grąžinti gautą ne tą prekę ir/arba nekokybišką prekę, tokią prekę pakeisime analogiška tinkama preke ir kompensuosime grąžinimo išlaidas. Jei neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, grąžinsime už prekę sumokėtą sumą.
5. Jei norite grąžinti prekę dėl netikusio dydžio ar nepatikusią prekę, siuntimo išlaidas turėsite apmokėti patys arba galėsite atvežti prekę į MURKA namus, adresu Medaus g. 7, Ginduliai, Klaipėdos raj., LT-91276.